Vaše okna si zaslouží žaluzie

Plánujete rekonstrukci domu i s výměnou oken a vchodových dveří? Naše plastová oknaa dveře dokážou snížit únik tepla z budovy o 20 až 40%. Další jejich výhodou je nízká cena oproti dřevěným a hliníkovým a hlavně minimální údržba. Nabízíme výběr z několika druhů oken, které jsou vyráběny v České a Slovenské republice z kvalitních německý profilů. Dále nabízíme široký výběr z doplňkového sortimentu, takže najdete vše na jednom místě. Tak neváhejte a nechte si od nás zpracovat nabídku.
Plastová okna a dveře jsou nejlevnější variantou, jak zabránit úniku tepla z budovy. Jedinou nevýhodou je jejich plastový vzhled, který můžeme upravit barevnou fólií v dekoru dřeva. Navštivte naše stránky a díky našemu konfigurátoru si navrhněte vzhled i doplňky vašich oken. Nemusíte čekat na nabídku, cenu si stanovíte sami a v klidu vašeho domova. Tak metr do ruky a měřte!

Hned teď

Nečekejte na zpracování nabídky od jiných firem a zpracujte si ji hned a sami. Vyberte si plastová okna v klidu a rozhodněte se pro vás nejlepší variantu. Nechť zasedne rodinná rada a jde se vybírat!